III Niedziela Zwykła - 22.01.2023 r.

W tym tygodniu:

24 stycznia (wtorek) – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła.

25 stycznia (środa) – święto Nawrócenie św. Pawła Apostoła oraz zakończenie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Także Msza św. składkowa i nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

Oprócz tego w 25 dzień miesiąca obchodzimy Dzień Kalasantyński czyli modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa Kalasancjusza za dzieci, młodzież, nauczycieli i  wychowawców.

26 stycznia (czwartek) – wspomnienie obowiązkowe świętych Tytusa i Tymoteusza, biskupów.

28 stycznia (sobota) – wspomnienie obowiązkowe św. Tomasza z Akwinu, kapłana i Doktora Kościoła.

Z innych spraw:

Ø  Dzisiaj po Mszy św o godz. 11.00 w klasztorze, w auli, odbędzie się przedstawienie bożenarodzeniowe (jasełka) dzieci i młodzieży z naszej parafii oraz śpiew kolęd przez Towarzystwo Kultury Polskiej w Złoczowie. Serdecznie zapraszamy!

Ø  W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie będą według stałego porządu z rana o godz. 9.00 i wieczorem o 18.00. W poniedziałek nie ma Mszy św. o godz. 9.00.

Ø  Dzisiaj, wychodząc z kościoła można złożyć ofiary na sprzątanie kościoła. Serdecznie za nie dziękujemy!

Ø  Serdecznie dziękujemy dla Zadybernej Janiny z Woroniak – Miżgoriszne oraz dla Pyrzy Marii, Sadłowskiej Ludmiły, Haśkiewicz Olgi, Malinowskiej Danuty z Woroniak – Warszawa za kolędowanie i przyniesione ofiary na potrzeby kościoła. Akurat trwa remont salki katechetycznej, do salki są zamówione nowe szafy. W planach jest także nabyć nowy projektor.

Ø Serdeczne Bóg zapłać tym, kto w ubiegłym tygodniu przyjmował nas po kolędzie! Dziękujemy za wspólną modlitwę, rozmowy, poczęstunki i ofiary na potrzeby parafii!

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

23 січня – понеділок – від 11.00 год.Вороняки – вулиця Шкільна, Тиха, Привокзальна, Золочівська, Будівельна, Гнучка. Вороняки – Закордін - вулиця Героїв УПА.

24 січня –вівторок– від 11.00 год.; Міжгорішне і Симбер’я Зарваниця і Хільчиці.

25 січня – середа – від 11.00 год.  Червоне, Княже. Єлиховичі, Зозулі

26 січня – четвер – від 11.00 год. – Сасів, Руда Колтівська, Хмелева.

W czwartek kończymy wizytę duszpasterską - kolędę.

Ø W ubiegłym tygodniu w piątek do Pana po wieczną nagrodę odeszła Fedycka Anna, a w sobotę zmarła Masnyk Anna modlimy się o dar życia wiecznego dla nich oraz o potrzebne łaski w przeżywaniu żałoby dla najbliższych i znajomych!