У липні свої іменини святкують Дочки Божої Любові - Сестра Адріана і Сестра Анна. Вдячні за їхню самовіддану працю в парафіяльному садочку, бажаємо Божого благословення та опіки Матері Божої.
Свята меса в намірі с. Адріани буде у вівторок 30 липня о 18:00, а в інтенції с. Анни у неділю 28 липня о 9:00.
Організовуємо паломництво до Меджугор'є котре відбудеться в днях 22-30 вересня 2024 р.
Якщо збереться 50 осіб, то це коштуватиме 220 євро + 400 грн.
Детальну інформацію можна отримати у отця Григорія Осіки (+380 96 174 8813; osika@pijarzy.pl) або у с. Амабіліс Свистун (+380 68 772 6867).
Найревнішими міністрантами в місяцях квітень - червень були: Андрій Ярош, Павло Пилипчук і Давид Стояновський.
Дякуємо всім міністрантам за служіння в храмі. Ми раді, що є на кого покластися в кожній потребі.
У першу суботу (6 липня) відбулося автобусне паломництво до Санктуарію Матері Божої Здоров'я Хворих у Тартакові. Вірні взяли участь у щорічних урочистостях, які очолив владика Віталій Скомаровський.
У суботу, 22 червня, відбулася перша зустріч з хлопцями, які хочуть стати міністрантами. До них належать: Ратошний Юрій, Плотко Богдан, Смолин Святослав, Кузьма Станіслав, Хитрик Матвій, Фірак Сергій, Золочівський Данило, Губар Максим і Буряк Тимофій. Бажаємо їм витривалості та та ревності у служінні Господу Ісусу біля вівтаря.
27 червня, у день Матері Божої Неустанної Помочі, сестра Амабіліс святкує свій день народження та іменини. Дякуємо за віддану працю в нашій парафії та бажаємо Божого благословення та захисту Пресвятої Богородиці.
Сестро, нехай Твоє серце стане подібним до Серця нашого Спасителя.
В четвер 20 червня, ми прибирали наступне місце в костелі. Цього разу балкон біля хорів, де були поскладані різні книжки, котрі треба було передивитися і знести на низ. Допомогли в цьому міністранти (Андрій Ярош, Давид Стояновський, Володимир Мартинишин), котрі незважаючи на великий бруд і пилюку на зміну бігали з відерками повними книжок по сходах вежі.